Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto
Kunksmoor, Klaabu ning Mõhk ja Tölpa – legendaarsed lapsepõlvelemmikud Apollo TVs Kas „Kivinõia“ või „Nukitsamehe“ vaatamine tekitas Sinus lapsena kõhedust? Nüüd, kui julgust on aastate jooksul omajagu kogutud, on aeg lapsepõlves hirmu äratanud tegelastele uuesti otsa vaadata – kes teab, äkki nad ei tundu enam nii jubedad. Apollo TV valikus leidub hulganisti eelmise sajandi Eesti lastefilmide klassikat, mis sobib hästi vaatamiseks ka tänapäeva lastele ja lapsemeelsetele.

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
Apollos jõudis letile raamat, mis aitab rajale iga algaja turundaja Enamik turundus- ja müügialasest kirjandusest räägib edulugusid või nendest, kes on palju saavutanud. Ka paljud turunduskoolitused on tihti suunatud neile, kes omavad juba teatavat kogemustepagasit. Kuid ometi on meie seas palju ambitsioonikaid inimesi, kel on annet, tahet ja jõudu või lausa vajadus lüüa läbi müügitöös ja turunduses, ent kelle jaoks need raamatud ja koolitused jäävad kaugeks ning raskesti haaratavaks. Nüüd on aga Apollo raamatukauplustes juba paar nädalat müügil olnud kauaoodatud raamat neile, kes on alles oma turundustee alguses.
Kust leida põnevat vaatamist igas vanuses lapsele? 5 põhjust, miks valida Apollo TV Apollo TV uue põlvkonna teleteenus on suurepärane lahendus peredele, sest seda saab kaablivabalt kasutada korraga kuus kasutajat kuni kümnel ekraanil. Ehkki vaatamist jätkub kogu perele, on suur rõhk seatud just kaasahaarava ja hariva lastesisu pakkumisele nii kodu- kui välismaalt. Toome välja 5 põhjust, miks tasub pere noorima liikme jaoks valida just Apollo TV ning mida põnevat on võimalik üle 20 000 tunni sisu seast valida.