Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Loetumad uudised

1
2
3
4
5
30 fakti Rowan Atkinsoni elust, mida iga jõuluspetsialist peab teadma Rowan Atkinsoni näol on tegu kahtlemata ühe maailma tuntuima inglise koomikuga, kelle loodud kentsaka Mr. Beani karakteri tunnevad une pealt ära ka hiinlased. Pole imestada, ega imesta ka näitleja ise, et just selle viimasena teda maailmas ennekõike just tuntaksegi, kuid päris kindlasti ei piirdu Atkinsoni talent ning karjäär vaid Härra Oa rolliga. Noppisime värvika näitleja kirevast eluloost jõulude puhul Kanal 2s jooksva «Mr. Beani» maratoni puhul välja mõned põnevad faktid.
Video: Tundub tuttav? Matt Damoni tragikoomiline sketš tuletab valusalt meelde, kui ilusad pühad võivad jõulud olla USA sketšisaate «Saturday Night Live» humoorikad klipid suudavad sageli kõnetada ka mitte-ameeriklasi. Enne pühi käis koomikutel külas näitleja Matt Damon, kes osales sketšis, mis juhib teravmeelselt ja humoorikalt tähelepanu sellele, kuidas erinevad jõulupühade kujutlus ja reaalsus ning kuidas vaatamata kõige tuleb siiski perega veedetud aja eest tänulik olla.
Meistriklass: Benedict Cumberbatch õpetab, kuidas viletsa kingipaki peale rõõmu teeselda «Sherlocki» ja «Fantastiliste elukate» staar Benedict Cumberbatch õpetab The Hooki videos, mismoodi kehva kingipaki peale usutavalt tänulikkust teeselda – mitte selle pärast, et ta oleks õel (andis tema ju hääle ka «Grinchile»), vaid selle pärast, et kingitused tulevad enamasti ikka südamest ja pühade ajal tuleb olla tänulik puhtalt perega koos olemise eest. Vaata ja naera!