Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

Lastekanalist Kidzone Pluss sai Kidzone Mini

Multikat «Kallikarud vallandavad võluväe» näeb nüüd Kidzone Mini kanalil.

FOTO: Duo Media Networks

24. detsembrist kannab Duo Media Networksi kodumaine lastele mõeldud telekanal Kidzone Pluss uut nime Kidzone Mini.

«Kidzone Mini on rikkaliku animasarjade valikuga telekanal pere kõige pisematele. Hoolikalt valitud ja eale sobiv sisu on esmajoones mõeldud 3-6aastastele poistele ja tüdrukute. Kanali sisu on lõbus, sõbralik, ohutu ning vägivallatu. Programm algab kella kuuest hommikul ning kestab pea südaööni. Kidzone Mini on kui hea sõber, kelle hoolde võid oma lapsed muretult usaldada,» teatab Duo Media Networksi kommunikatsiooni- ja turundusjuht Mari-Liis Veskus.

Kidzone Mini kanalil seiklevad mitmed tänapäeva klassikaks saanud tegelaskujud: Põrsas Peppa, vedur Toomas, lõbus Kazoops, seikluslik Heidi jt. Harivatest saadetest näeb kanalil «Pikwiki tiimi» ning «Väikeseid superlennukeid». «Samuti õpivad lapsed sotsiaalseid norme ning valmidust koostööks imelistest sarjadest «Kallikarud vallandavad võluväe» ja «Superisa». Kanali kava uueneb pidevalt vastutustundliku sisuga,» lisab Veskus.

Kidzone Mini räägib lastega kas eesti või vene keeles, vastavalt vaatajate valikule.

Kanali kõik saated on tõlgitud ja helindatud professionaalsetes stuudiotes, kasutades kogenud tõlkijaid ning tuntud ja populaarseid näitlejaid. Lastekanal Kidzone Mini on nähtav kõikide suuremate teleoperaatorite pakettides.