Loo tellimiseks pead olema sisse logitud Postimees kontole.
Logi sisse
Sul ei ole kontot?
Loo Postimees konto

TREILER ⟩ Uus Eesti tõsielusaade paneb noored virelema nõukogude viletsuses

Sel nädalal jõuab Go3s vaatajate ette uus kodumaine tõsieluseriaal «Kõige parem kaaslane».

 

«Kõige parem kaaslane» on sotsiaalne eksperiment, kus üheksa noort, kes tahavad parandada oma suhtlemisoskust ja suhete loomise vilumust, lukustatakse kaheks kuuks nõukogudeaegsesse majja.

Osalised puutuvad kokku olmega, milles elasid nende vanavanemad – kus polnud liigseid mugavusi ja kus loota sai vaid iseendale. Majas on kuivkäimla, pesu saab pesta käsitsi või pesumasinaga «Riga» ning köögitehnika sünniaasta on oluliselt varasem kui osalejate oma. Näksimist pole ja süüa tuleb teha ise lihtsatest toorainetest. Välja ei saa ja mõistagi peavad nad esimesest hetkest loovutama kõik sidevahendid ning majas pole isegi televiisorit.

«See keskkond viib osalised mugavustsoonist välja ning paneb nad koostööd tegema. Selles saates langevad kõik maskid ja pingutada ning ennast ületada tuleb päriselt. Päevi täidavad erinevad väljakutsed, mis suunavad noori end avama, suhtlema ning end teistele ja iseendale tõestama. Kuidas tulevad piirideta ja 24/7 võrgus kasvanud noored toime täieliku isolatsiooni ja piirangutega? Kes satub konfliktidesse, kes leiab sõbrad või hoopis armastuse?» tutvustab kanal saadet.

Seiklust juhib populaarne juutuuber Sidni Tomson.

Tuleval aastal jõuab saade ka TV3 eetrisse.